Кубок України. Ужгородський друголіговий "Минай" обіграв першолігове "Прикарпаття"

Кубок України. Ужгородський друголіговий "Минай" обіграв першолігове "Прикарпаття"ФК «Минай» у своєму дебютному Кубку України проходить вже у третій етап турніру

Івано-Франківське «Прикарпаття» – команда першої ліги – була суперником ФК «Минай».

Команда «франківців» добре зіграна,  і хоч старт сезону у неї не видався, але всього 4 пропущених голи у 5 матчах та минулорічне «призове» місце у Другій Лізі говорить про хороший захист.

Але «минайці» продемонстрували чудовий футбол і заслужено перемогли.

Ігор Харьковщенко на післяматчевій прес-конференції зізнався – його гравці просто виконали те, що їх просили.

Утім, матч для закарпатців починався не весело. Вже на 7-ій хвилині капітан Олег Допілка опинився на газоні і більше не підводився. Олег, який попередній матч пропускав через травму і тільки відновився, знову її отримав. Довелося випускати Владислава Образцова. До слова, він каші не зіпсував і вдало увійшов у гру.

«Прикарпаття» матч розпочали більш оптимістично для себе. Вони високо пресингували суперника та володіли мячем, який в центрі поля просто не тримався. Гості з Івано-Франківська робили ставку на швидкий гол, але «минайці» стартовий натиск стримали.

І потрохи, не поспішаючи прибрали мяча до себе. І «Минай» повів себе як досвідчений боксер: спочатку вивчав суперника, потім перевірив парочкою ударів і…відправив у нокаут. Інакше події з 19 до 22-ої хвилини просто не назвеш.

Спочатку Гавриленко отримує мяча в центрі поля і починає комбінацію, у якій беруть участь Гегедош-Нурієв-Кобін. Останній в дотик робить блискучу передачу в штрафну Роберту і той «черпачком» перекидає голкіпера гостей Новака – 1:0.

За дві хвилини чергове перехоплення в центрі поля. Тепер Нурієв розпочинає, Пинякшо продовжує, Кополовець запускає Гегедоша в штрафну – і він повторив цей трюк: 2:0. «Знаючи швидкісні якості Гегедоша, ми просили його це використати. Він вміло відкривався», – зізнався І. Харьковщенко після матчу.

На жаль, футбол не бокс, тому цей бій не перемогти одним ударом. І «Минай», між іншим, міг завдавати ще й ще. Найвірогідніший шанс мав Василь Кобін, який впритул прострілював головою з флангу, але голкіпер Андрій Новак продемонстрував неймовірний сейв.

Натомість «Прикарпаття» трохи отямилося  і почало атакувати у відповідь. Добре знайомий закарпатцям за виступами у «Говерлі» Худобяк-«Халк» підкараулив помилку захисників та пробивав, виходив сам-на-сам, але Сидоренко врятував команду. А ось у наступній атаці у нього вже шансів не було. Худобяк в центрі виграв свою верхову дуель і скинув під удар Василю Цюцюрі – 2:1.

Проте цей епізод не засмутив закарпатських вболівальників. Адже за хвилину паритет голів відновився. З кутового Кобін подав, Ощипко удар головою підправив і одним дотиком Гавриленко переправив м’яч у ворота – 3:1.

Зрозуміло, що у другому таймі всі чекали перебудови «Прикарпаття» – все-таки івано-франківці не за цим результатом сюди їхали. Але і в наступній 45-хвилинці «Минай» повністю переграв суперника. Зокрема і тактично.

Підопічні Ігоря Харьковщенка абсолютно виграли центр поля, а ще вигравали більшість верхових дуелей. І це у високого «Прикарпаття». «Чому ми програли повітря? Не знаю. Просто не знаю…», – ніяковів на післяматчевій прес-конференції головний наставник івано-франківської команди Володимир Ковалюк.

А якщо і допускали «минайці» гостей до штрафної, то відразу після підбору кидалися агресивно у контратаки. І створили стільки моментів, що ще й на недільну гру з «Вересом» вистачило б.

Хороші моменти мали Кополовець, Кобін, Нурієв, Пиняшко, Гегедош. Але м’яч просто не йшов у ворота. Рятував Новак, захисники виносили м’яча з лінії, а десь трішки не вистачило везіння. Рахунок не змінився до фінального свистка, хоч навіть тренер гостей зізнався – рахунок міг бути 5:1 і вище.

Але і дубля Гегедоша та гола Гавриленка вистачило, аби пройти далі - в історичний третій етап Кубка України.

31 серпня стане відомо – з ким на цьому етапі будуть змагатися «минайці». Вже тут суперником закарпатців можуть бути і команди з УПЛ, які, згідно з рейтингом, станом на початок сезону посідали місця із сьомого по 12-е.

«Минай» – «Прикарпаття» 3:1

Голи: Гегедош, 20 (1:0), Гегедош, 22 (2:0), Цюцюра, 42 (2:1), Гавриленко, 43 (3:1)

«Минай»: Сидоренко, Беца, Допілка (Образцов), Ощипко, Стасюк, Кополовець, Гавриленко, Кобін, Кополовець, Пиняшко (Микуляк), Гегедош (Лобода), Нурієв

«Прикарпаття»: Новак, Данищук, Бочкур, Ковальчук, Квасний (Дитко), Борисевич, Оринчак, Боришкевич (Бойко), Цюцюра (Конкольняк), Януш, Худобяк

Попередження: Бочкур, Борисевич, Худобяк

Стадіон «Минай», 1203.

Арбітр — Кошура А.В. (Чернівці), асистенти арбітра — Білорус М.О. (Черкаси), Чопілко Т.Г. (Київська обл.), четвертий арбітр — Райда М.М. (Закарпатська обл.), спостерігач арбітражу — Бурмич В.Я. (Хмельницький).

Інформаційний департамент ФК “Минай”

23 серпня 2018р.

Теги: Минай, кубок

.

Интересные места

Топ лучших парков Львова

Топ лучших парков Львова

Лучшие парки Львова Львов известен не только старинным архитектурным ансамблем и уютными заведениями, здесь также очень много разнообразных превосходных парков, которые стали зелеными островками на фоне не менее чарующих городских пейзажей. Эти парки по красоте и древности совсем не хуже потрясающи...

Пороховая башня в городе Львове, описание, фото

Пороховая башня в городе Львове, описание, фото

Пороховая башня в городе Львове — сердце старого города Пороховая башня по праву считается одним из центральных мест в старой части города Львова. Это выдающийся памятник оборонного зодчества, впитавший в себя мотивы эпохи Ренессанса.

Чертова скала - природная достопримечательность Львова

Чертова скала - природная достопримечательность Львова

Чертова скала - природная достопримечательность Львова Чертовы скалы или, как их еще называют, скалы — это пещерно-скальный памятник, расположен в окрестностях украинского города Львова, а если быть точными, близ села Лисиничи. Уникальные особенности памятника Самое интересное, что столь красив...

Заповедник Расточье во Львове, опсиание, фото

Заповедник  Расточье во Львове, опсиание, фото

Пять причин посетить заповедник в Расточье Природный заповедник Расточье известен на протяжении многих лет. Ранее живописные ландшафты под Львовом были недоступны для туристов. Точнее путешественники понятия не имели о том, что в Расточье можно организовать уютное место для отдыха. Развитие туристи...

Описание и фото водопада Каменка во Львове

Описание и фото водопада Каменка во Львове

Водопад Каменка во Львове Среди большинства мест, необычной  красоты, есть водопад под названием Каменка, расположенный в национальном парке под названием  Сколевские Бескиды. В мире не так и много красивых мест, как это, и его в обязательном порядке необходимо будет посетить. Расположение Распол...

Церковь Святого Николая

Церковь Святого Николая

Церковь Святого Николая — древнейший архитектурный памятник Львова Это не только древнейший памятник города Львова, но и всей Украины. Кроме того, это самый древнейший памятник монументальному зодчеству. Богатая история Церковь Николая Чудотворца как нельзя лучше показывает и рассказывает о зодче...

Армянский собор во Львове

Армянский собор во Львове

Армянский собор — уникальная достопримечательность Львова Находится это уникальное сооружение в старой части города. Армянский кафедральный собор — это не просто святое место, это памятник истории и архитектуры, культуры, имеющий богатейшую историю своего существования. Без малого, храм существует ...

Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове, описание, фото

Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове, описание, фото

Достопримечательности Украины: Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове Украина — это сама по себе уникальная страна, ведь здесь собрано множество памятник истории и архитектуры, которые имеют богатую «жизнь». Одним из таких является Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии,...

События