В Ужгороді на громадських слуханнях обговорили проекти містобудівної документації чотирьох планів територій (ФОТО)

В Ужгороді на громадських слуханнях обговорили проекти містобудівної документації чотирьох планів територій (ФОТО)Громадські слухання пройшли в міській раді.

Обговорювали детальні плани території, обмеженої вулицями Олександра Богомольця, Степана Вайди, 8-го Березня та Тиводара Легоцького; детального плану території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Миколи Бобяка, Володимирською, Михайла Драгоманова; детального плану території, обмеженої вулицями Артилерійською, Юрія Гагаріна, Романа Шухевича та детальних планів територій мікрорайону Червениця. Усі проекти було розглянуто та схвалено на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури, рекомендовано подати на громадське обговорення, яке тривало місяць.

На самі слухання прийшли понад чотири десятки ужгородців, головував начальник управління містобудування та архітектури Олег Боршовський.

Щодо детального плану території, обмеженої вулицями Олександра Богомольця, Степана Вайди, 8-го Березня та Тиводара Легоцького. Олег Боршовський представив проект, розповів про планувальні обмеження, санітарно-охоронні зони АЗС, проектні рішення, інженерно-транспортну інфраструктуру, соціальні заклади, лінії електропередач, запропонував проектанту врахувати рекомендації архітектурно-містобудівної ради щодо передбачення у Плані зонування зону 5Ж (змішаної багатоквартирної та садибної забудови) у зоні садибної забудови.

До цього проекту надійшло звернення власника розміщеної у санітарно-охоронній зоні АЗС багатоквартирної забудови по вул. 8-Березня про зменшення меж санітарно-охоронної зони, яке передали проектанту.

Наступний проект, який представив Олег Боршовський - детальний план території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Миколи Бобяка, Володимирською, Михайла Драгоманова. До цього проекту теж були пропозиції і звернення. Зокрема, один з ужгородців просив урахувати рішення міськради про дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва. Були пропозиції і під час громадських слухань, зокрема про щільність та озеленення мікрорайону та інші.

Ще один детальний план – території, обмеженої вулицями Артилерійською, Юрія Гагаріна, Романа Шухевича. Протягом місяця, за словами Олега Ігоровича, звернень та пропозицій не надходило.

Розробник Олександра Вдовіна представила проект мікрорайону багатоповерхової багатоквартирної та громадської забудови, доповіла про врахування планувальних обмежень, ТЕП, транспортно-вуличну мережу, зони можливої реконструкції, комунально-складські, транспортної розв’язки; про врахування звернення щодо уточнення конфігурації земельної ділянки.

Присутні на слуханнях задавали питання про заходи з рекультивації території військової частини, щільність та озеленення мікрорайону, про можливість громадської забудови на місці котельні.

Ці три детальні плани території були підтримані з усіма пропозиціями більшістю голосів.

Найдовше тривало обговорення детальних планів територій мікрорайону Червениця, адже мікрорайон складний, забудова дуже щільна. 

Протягом місяця надійшло колективне звернення мешканців цього мікрорайону з пропозиціями, зауваженнями, уточненнями до проектів.

На слуханнях було представлено об’єднаний проект сформованого мікрорайону садибної, котеджної/зблокованої та громадської забудови, враховано планувальні обмеження, ТЕП, транспортно-вуличну мережу, план зонування, зони можливої реконструкції та комунально-складські. Враховано і звернення громадян та рекомендації архітектурно-містобудівної ради: санітарно-захисні зони ЛЕП та проектна вул. Рахівська; цільове використання земельних ділянок та вид забудови мікрорайону – існуюча та проектна садибна та зблокована (котеджна) забудова висотою до 2 поверхів з мансардою; збережені спортмайданчики, впорядковані вулиці та проїзди.

Крім того, на слуханнях мешканці мікрорайону пропонували зберегти криницю загального користування на вул. Сосновій та зазначити санітарно-охоронну зону навколо; зарезервувати місця для можливості закільцювати водопровід, узгодити з водоканалом технічні умови щодо реконструкції існуючих та нових мереж водопроводу і каналізації всього мікрорайону; розробити схему руху громадського транспорту тощо.

Тож проект детальних планів мікрорайону Червениця прийняли за основу з тим, що до 30 серпня 2018 року він має бути доопрацюваний з урахуванням всіх пропозицій та зауважень громадськості.

22 серпня 2018р.

Теги: слухання, плани, забудова

.

Интересные места

Топ лучших парков Львова

Топ лучших парков Львова

Лучшие парки Львова Львов известен не только старинным архитектурным ансамблем и уютными заведениями, здесь также очень много разнообразных превосходных парков, которые стали зелеными островками на фоне не менее чарующих городских пейзажей. Эти парки по красоте и древности совсем не хуже потрясающи...

Пороховая башня в городе Львове, описание, фото

Пороховая башня в городе Львове, описание, фото

Пороховая башня в городе Львове — сердце старого города Пороховая башня по праву считается одним из центральных мест в старой части города Львова. Это выдающийся памятник оборонного зодчества, впитавший в себя мотивы эпохи Ренессанса.

Чертова скала - природная достопримечательность Львова

Чертова скала - природная достопримечательность Львова

Чертова скала - природная достопримечательность Львова Чертовы скалы или, как их еще называют, скалы — это пещерно-скальный памятник, расположен в окрестностях украинского города Львова, а если быть точными, близ села Лисиничи. Уникальные особенности памятника Самое интересное, что столь красив...

Заповедник Расточье во Львове, опсиание, фото

Заповедник  Расточье во Львове, опсиание, фото

Пять причин посетить заповедник в Расточье Природный заповедник Расточье известен на протяжении многих лет. Ранее живописные ландшафты под Львовом были недоступны для туристов. Точнее путешественники понятия не имели о том, что в Расточье можно организовать уютное место для отдыха. Развитие туристи...

Описание и фото водопада Каменка во Львове

Описание и фото водопада Каменка во Львове

Водопад Каменка во Львове Среди большинства мест, необычной  красоты, есть водопад под названием Каменка, расположенный в национальном парке под названием  Сколевские Бескиды. В мире не так и много красивых мест, как это, и его в обязательном порядке необходимо будет посетить. Расположение Распол...

Церковь Святого Николая

Церковь Святого Николая

Церковь Святого Николая — древнейший архитектурный памятник Львова Это не только древнейший памятник города Львова, но и всей Украины. Кроме того, это самый древнейший памятник монументальному зодчеству. Богатая история Церковь Николая Чудотворца как нельзя лучше показывает и рассказывает о зодче...

Армянский собор во Львове

Армянский собор во Львове

Армянский собор — уникальная достопримечательность Львова Находится это уникальное сооружение в старой части города. Армянский кафедральный собор — это не просто святое место, это памятник истории и архитектуры, культуры, имеющий богатейшую историю своего существования. Без малого, храм существует ...

Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове, описание, фото

Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове, описание, фото

Достопримечательности Украины: Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии во Львове Украина — это сама по себе уникальная страна, ведь здесь собрано множество памятник истории и архитектуры, которые имеют богатую «жизнь». Одним из таких является Кафедральный собор Успения Пресвятой Девы Марии,...

События